Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?

Бекбулатова Шынар Жанбаевна
Бекбулатова Шынар Жанбаевна
Ақмола облысы
щучинск
Первомайская сш
Сауат ашу
Сынып:
1-сынып
Бөлім:
Бізді қоршаған әлем
Тақырып:

Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?

18.02.2020
186
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): <p>1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту </p><p> 1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту </p><p> 1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту&nbsp;&nbsp;</p>
Сабақтың мақсаты: <p>Барлығы:Жаңа білімді меңгереді. </p><p> Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. </p><p> Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.&nbsp;&nbsp;</p>
Тілдік мақсаттар: Ереже
Күтілетін нәтиже: оқу мақсаттарына жету
Бағалау критерийлері: <p>Жаңа білімді меңгереді. </p><p>Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.</p><p>&nbsp;Алған білімді өмірде қолдана алады.&nbsp;&nbsp;</p>
Құндылықтарды дарыту: Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.&nbsp;
АКТ-ны қолдану дағдылары: Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.&nbsp;
Пәнаралық байланыс: Өнер, ана тілі сабағы
Бастапқы білім: нәтиже сабақ тақырыпты түсіну

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

(5 минут)

<p>Жарқырап күн де шығады, </p><p> Айналаға нұр шашады. </p><p> Қайырлы күн! Біз көңілді баламыз, </p><p> Қайырлы күн! Сәлемдесіп аламыз. </p><p> Әрбір адам досым, сыныптасым. </p><p> Әрбір сабақ үйрену, оқу, іздену. </p><p> Әрбір ісің тірлік, тірек, адамдық. </p><p> Әрбір сөзің шындық, бірлік, адалдық.</p><p> – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп&nbsp;</p> &nbsp; &nbsp; Шаттық шебері&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;

Сабақтың ортасы

(8 минут Сергіту сәті 1 минут Қызықты тапсырма 8 минут)

<p>№1 Суреттерде қандай ертегілер берілгенін анықтаңдар. </p><p> №2 мына сөйлем қай ертегіге тиесілі екенін тауып көріңдер. </p><p> Мен салқындайын, су ішейін.&nbsp; &nbsp;</p><p><br></p><p>Видео қою. (АКТ) «Көңілді күн»&nbsp;&nbsp;</p><p>№3 суреттердің көмегімен мағынасы қарама-қарсы сөзді тап.&nbsp; &nbsp;&nbsp;</p> <p>&nbsp; Таныстырылым, оқулықпен жұмыс&nbsp;&nbsp;</p><p><br></p><p><br></p><p>Оқушылар көрген қимылдарын қайталайды.</p><p><br></p><p>Оқулық, дәптерлер.</p>

Сабақтың соңы

(Аяқталуы 16 минут)

<p>Ойын: «Кім жылдам?» </p><p> 1.Суретпен жұмыс. Суретке қарап сипаттама беру.</p><p> 2.Дәптермен жұмыс. Сөздерді оқу, буынға бөлу және әріптерді жазып шығамыз. </p><p> Ойын: «Кім шапшаң?» Дауысты, дауыссыз әріптерді ажырату.&nbsp;&nbsp;</p>

Рефлексия

(Сабақтың соңы 2 минут)

<p>Рефлексия Оқушылар «Еркін микрофон» әдісі бойынша сабаққа кері байланысты ауызша айтты. </p><p>Кері байланыста оқушылар өз топтарының жұмысымен бірге басқа топтың да жұмыстарын бағалады және ұсыныстарын берді. Бұл сабақта оқушылар шығармашылықпен жұмыста топтық жұмыстың пайдасын түсінді деп ойлаймын.&nbsp; &nbsp;</p> микрофон

Файлдар:

Файлды ару нәтиже сабақ.мен не үйрендім?

Пікірлер(0)