К дыбысы мен әрпі
Сауат ашу
Сынып:
1-сынып
Бөлім:
Менің отбасым және достарым
Тақырып:
К дыбысы мен әрпі
24.02.2020
24
0
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | <p><br></p><p>Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту<br></p> |
Сабақтың мақсаты: | <p><br></p><p>Барлығы: Жаңа білімді меңгереді</p><p>Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. </p><p>Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. <br></p> |
Тілдік мақсаттар: | <p><br></p><p>К дыбысы мен әрпі<br></p> |
Күтілетін нәтиже: | <p>Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айтады<br></p><p><br></p> |
Бағалау критерийлері: | <p><br></p><p>Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. </p><p> Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады <br></p> |
Құндылықтарды дарыту: | <p><br></p><p>Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.<br></p> |
АКТ-ны қолдану дағдылары: | <p><br></p><p>Аудиожазба, таныстырылым<br></p> |
Пәнаралық байланыс: | <p><br></p><p>Музыка сабағы, көркем еңбек, дене шынықтыру<br></p> |
Бастапқы білім: | <p><br></p><p>дыбыстарды қайталау<br></p> |
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
---|---|---|
Сабақтың басы (7 минут) |
<p><br></p><p>Біз балдырған баламыз, </p><p>Құстай қанат қағамыз.</p><p> Дүниені аралап,</p><p> Оқып білім аламыз. </p><p>Көзді салып қараңыз,</p><p> Былай қанат қағамыз</p><p>. -Бүгін біз «Ғажайыпстанға саяхатқа»шығамыз. Балапан телеарнасында болатын мультфильмдерді көресіңдер ме <br></p> | |
Сабақтың ортасы (20 минут) |
<p><br></p><p>1-тапсырма: «Жел аяқтың»</p><p>1-тапсырма: «Жел аяқтың»</p><p>2-тапсырма: «Елдостың тапсырмасы» </p><p>№1 Өлеңді тыңда. Аудио жазбаны тыңдау </p><p>Ата ақылы</p><p>. Кім үлкенді тыңдаса, </p><p>Кім үлкенді сыйласа, </p><p> Үлкен болған кезінде Сыйлы болмақ өзі де. С.Мәуленов Бұл өлеңнің авторы С. Мәуленов туралы айту 3-тапсырма: «Аяжанның тапсырмасы» «Галереяға саяхат» ТЖ-әр топқа сурет беру сол суреттердің қарама-қарсы сөздерін тауып алу. (мысалы:кіші-?, ыстық-?,ескі-?) <br></p> | |
Сабақтың соңы (7 минут) |
<p>5-тапсырма: «Білімпаз атаның тапсырмасы» (Баннерден жасалған кілемшеге асықты лақтырып, асық қай суретке түссе сол суреттің астындағы сұрақтарға жауап береді.) №4 Суретте бейнеленген заттардың әрқайсысын ата. Бұлардағы ортақ нәрсе не? </p><p>1-топ:( асық осы суретке түссе) Берілген суретке қарап кеспе әріптермен жазу 2-топ:( асық осы суретке түссе) Ән айту 3-топ:( асық осы суретке түссе) QR кодтың жазылып тұрған сөзін оқу және суретін салу (ұялы телефонның көмегімен QR-кодының астында жасырынып тұрған сөзді оқу, буынға бөлу) <br></p> | |
Рефлексия (6 минут) |
<p> Рефлексия</p><p>«Ұшақ ұшыру» (Әртүрлі түстегі ұшақтардың ішінде жапсырылған сөздерді оқып, бүгінгі өткен тақырыптар бойынша оқушылыр сабақты қорытындылайды) <br></p> |
Пікірлер(0)