My clothes
My clothes
| Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | Тыңдалым арқылы сөйлеу қабілетін арттыру Қолдану әдісі арқылы жеке және көпше тұрдағы зат есімдерді қолдану және адамдар туралы сөйлесу |
| Сабақтың мақсаты: | Мұғалімның берген бағыты арқылы түсіну және орындау Киімдерді сипаттау арқылы there is....there are......структурасын қолдану |
| Тілдік мақсаттар: | өмірмен байланыстыру |
| Күтілетін нәтиже: | өз ойларын еркін жеткізу және сөйлеу қабылеттерін арттыру |
| Бағалау критерийлері: | Мұғалімның берген бағыты арқылы түсіну және орындау Киімдерді сипаттау арқылы there is....there are......структурасын қолдану |
| Құндылықтарды дарыту: | сүреттеу мазмұндау |
| АКТ-ны қолдану дағдылары: | интерактивті тақта |
| Пәнаралық байланыс: | сурет |
| Бастапқы білім: | Оқушылар білім алу арқылы әр түрлі іс әрекеттерді жатқа айту |
Сабақ барысы
| Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
|---|---|---|
|
Сабақтың басы (3 минут) |
Сергіту сәті оқушылыр көрсетілген видео арқылы сергіту сәтін орындайды. |
https://www.youtube.com/watch?time_continue=59&v=-0o79IMmAYE |
|
Сабақтың ортасы (8 минут) |
Жаңа сөздекрді қайталау және карточкалар арқылы сипаттау |
https://www.liveworksheets.com/worksheets/en/English_as_a_Second_Language_(ESL)/The_clothes/What_are_they_wearing$_no122vf |
|
Сабақтың соңы (10 минут) |
Көңілді поезд арқылы балалардың сабақты қаншалықты түсінгенін тексеру және талқылау |
|
|
Рефлексия (3 минут) |
Сұрақ жауап арқылы түсінгендерін анықтау |
Пікірлер(0)