Сақина
Әдебиеттік оқу
Сынып:
2-сынып
Бөлім:
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті
Тақырып:
Сақина
02.03.2020
43
0
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | 2.3.1.1 - мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру 2.2.3.1- мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау |
Сабақтың мақсаты: | Барлықоқушылар: Мәтінді дауыстап әрі түсініп оқиды; Оқушылардың басым бөлігі: Мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады, топтық, жұптық,жұмыстарға қатысады; Кейбір оқушылар: Мәтіннің негізгі ойын анықтайды; |
Тілдік мақсаттар: | Сақина-кольцо – ring;Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Тірек сөздердің айтылуын ,есте сақтау дағдысын қалыптастыру; тірек сөздерді сабақ барысында қайталату |
Күтілетін нәтиже: | Жақсы мен жаманды ажыратады |
Бағалау критерийлері: | 1. Оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құруды үйренеді; 2.Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды; |
Құндылықтарды дарыту: | салт -дәстүрді танып білуге үйрету |
АКТ-ны қолдану дағдылары: | Электронды оқулық |
Пәнаралық байланыс: | дүниетану |
Бастапқы білім: | Ұр ,тоқпақ |
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
---|---|---|
Сабақтың басы |
Жоспарланған жаттығу түрлері (төмендегі жазбаларды сіз жоспарлаған жаттығу түрлерімен ауыстырыңыз «Шаттық шеңбер» Шеңбер аясында екі топқа бөлініп, сұрақтарға жауап береді; Балаларды бейджиктеріндегі суреттің ретімен үш топқа бөлемін. | |
Сабақтың ортасы |
2- тапсырма: ҰЖ «Түсініп оқы» Дескриптор: 1. Ертегінің мазмұны бойынша сұрақтар қояды,жауап береді; 2. Ертегінің кейіпкерлерін анықтайды; 3. Бір-бірін тыңдап толықтырады; Кері байланыс: «житондар» ҚБ «жұлдызшалар» Сергіту сәті 3-тапсырма: «Түсінгеніңді айт» ӨЖ Дескриптор: 1. Ертегінің соңғы сөйлемін қайталап оқиды; 2. Түсінгенін өз ойымен толықтырып айтады; 3.Ойын тиянақты, жүйелі жеткізеді; Кері байланыс: «житондар» ҚБ «жұлдызшалар» 4-тапсырма: «Әңгімеле» ТЖ Дескриптор: 1. Ертегіні сызбаға сүйеніп әңгімелейді; 2. Жоспар бойынша ертегіні мазмұндайды; 3. Ертегінің бөлімдерін анықтайды; 4. бір-бірін тыңдап толықтырады, бағалайды; Кері байланыс: «житондар» ҚБ «жұлдызшалар» 5-тапсырма: «Анықта» ТЖ Дескриптор: 1. Сақина ертегі қай топқа жататынын анықтайды; 2.Ертегінің жанрына сүйеніп әр топ сурет салады; 3. Салған суреттерін қорғап бағалайды; Кері байланыс: «житондар» ҚБ «жұлдызшалар | |
Сабақтың соңы |
<p>"Мен саған ,сен маған" әдісі</p><p>Үй тапсырмасы: Ертегіні, мазмұндау</p> | |
Рефлексия |
Кері байланыс: «Білім ағашы» |
Пікірлер(0)