Мақта қыз бен мысық
Қазақ тілі
Сынып:
1-сынып
Бөлім:
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті
Тақырып:
Мақта қыз бен мысық
12.05.2020
0
3
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | Мұғалім көмегімен тыңдалған мәтін не туралы екенін түсіну. |
Сабақтың мақсаты: | Мәтін мазмұнын түсінеді,ертегі кейіпкерлерін атап шығады. |
Тілдік мақсаттар: | 1.5 1.3 Сөйлеу барысында мұғалім көмегімен етістіктің бұйрық райын қолдану. |
Күтілетін нәтиже: | Мәтіннің мазмұнын түсіну, ертегі кейіпкерлерін есте сақтау. Суреттер арқылы иллюстрация жасай білу. |
Бағалау критерийлері: | |
Құндылықтарды дарыту: | |
АКТ-ны қолдану дағдылары: | слайдтарды ,суреттерді интерактивті тақтамен көрсету |
Пәнаралық байланыс: | дүниетану, денсаулық қауіпсіздігі |
Бастапқы білім: |
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
---|---|---|
Сабақтың басы |
<p>Кәне,достар ,тұрайық </p><p> Шеңберімізді құрайық, </p><p> Жақсы-жақсы тілектер </p><p> Бір-бірімізге сыйлайық </p><p> Шаттық шеңбері </p> | интерпктивті тақта |
Сабақтың ортасы |
<p>артығын тап ойынын ойнату.</p><p> Артығын тап» ойыны.</p><p> Мысалы, мысық, қыз, ит, тышқан Жапырақ, ағаш, қыздар, ер бала; Сатушы,жұмыртқа,сағыз,кәмпит; Қатық,сиыр,су, нан; Мейіз,құйрық,дән,өрік. </p> | суреттер |
Сабақтың соңы |
<p>ізденушілік.</p><p> Ұйымдастырушылық – ізденушілік:</p><p> - Балалар, ертегі ұнады ма? - Не туралы ертегі? - Басты кейіпкері кім деп ойлайсыздар? -Мақта қыз бен мысық неге келісе алмады? -Мақта қыз мысыққа не істеуін талап атті? -Мысық тапсырманы орындады ма? Рефлексия: Маған ұнаған кейіпкер- .... .(ол қандай?) Маған ұнамамаған кейіпкер- .... ( ол қандай? ) </p> | |
Рефлексия |
Үстелдің үстінде түрлі түсті магниттер жатады.Оқушылар көңіл-күйлері мен алған біліміне қарай өздеріне қалпақ таңдайды. Қызыл-түсінген жоқпын Сары-жартылай түсіндім Жасыл-жақсы , бәрін түсіндім | |
Файлдар:
Файлды ару
мақта қыз бен мысық 2- сабағы
Пікірлер(0)