Менің қаламым

Туретаева Жазира Сардаровна
Туретаева Жазира Сардаровна
Костанайская
Костанай
СШ №23
Қазақ тілі
Класс:
2-сынып
Раздел:
Менің мектебім
Тема:

Менің қаламым

27.02.2020
199
Скачать в PDF Скачать в WORD
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары <p>2.1.5.1.тыңдау-көру материалдағы оқиғаларды түсіну, сұрақтар қою және сипаттау&nbsp; </p><p>2.1.3.1.тыңдаған мәтінге мұғалімнің көмегімен иллюстрация/ суреттер/сызбалар таңдау және қарапайым сұрақтарға жауап беру. </p><p>2.5.1.1 .мұғалімнің көмегімен заттың атын/ сынын/санын/іс қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша қолдану <br></p>
Сабақтың мақсаттары <p><b>Барлығы: </b>заттың атын/ сынын/санын/іс қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша қолданады </p><p><b>Көбі:</b>&nbsp; иллюстрация/ суреттер/сызбалар таңдайды және қарапайым сұрақтарға жауап береді</p><p> <b>Кейбірі:&nbsp; </b>тыңдау-көру материалдағы оқиғаларды түсінеді, сұрақтар қояды және сипаттайды <br></p>
Күтілетін нәтиже Түс атауларын меңгереді. Диалогті толықтырады.
Жаңа сөздер Түс, қызыл, жасыл, сары, ақ, қара, көк, күлгін.
Оқыту әдістері Түсіндіру, сұрақ- жауап, салыстыру, диалог, «Шаттық шеңбері» тренингі, жұптық жұмыс, «Жағымды сөздер» тәсілі, сергіту сәті.

Ход урока

Этапы урока Запланированная деятельность на уроке Ресурсы

Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу

(3 мин)

Ұйымдастыру кезеңі Оқушыларды шаттық шеңберіне&nbsp; тұрғызамын. Бәрі жақсы баланың, Тілін алған ананың.&nbsp; Бәрі жақсы баланың, «Беске» оқыған сабағын. <br> Мұғаліммен бірге қайталайды. Бір-біріне жақсы тілектер айтады. <br>

Өткен сабақты тексеру

(5 мин)

Сенің қандай оқу құралдарың бар? Сөмкеге не саласың? Қаламсауытқа не саласың? Мектепке не апарасың? Не апармайсың? Сенің&nbsp; қаламың қандай? Дәптерің жұқа ма? Кітабың қалың ба? Сөздерді қайталайды. Сұрақтарға жауап береді. <br>

Қызығушылықты ояту

(3 мин)

«Ғажайып түстер» бейнежазбасын көрсетемін https://bilimland.kz/ru/courses/podgotovka-k-shkole-vpered-malysh/detskie-pesni-na-kazaxskom-yazyke/lesson/turli-tuster-cvetnaya-pesnya

Мағынаны тану ЖВЗ оқушы үшін карточка дайындау

(25 мин)

1. Сөздік жұмысы. Тыңдалым. Оқылым. Айтылым. Сөздерді оқимын, қайталау жұмыстарын жүргіземін: түс, қызыл, жасыл, сары, ақ, қара, көк, күлгін. Қаламның түсі қызыл. Сурет бойынша заттарды сипаттаңдар деп тапсырма беремін.&nbsp; 2. Мәтінмен жұмыс. Тыңдалым. Айтылым. Оқылым. 94-бет Оқулықтағы мәтінді оқытамын, қайталатамын. Сұрақтар қоямын.&nbsp; 3. Дәптермен жұмыс. Жазылым. 95 –бет 5-тап Берілген тапсырманы орындатамын:&nbsp; Жоғалған әріптерді тауып жазу Д...птер, ...шіргіш, ...алам, ...штағыш, сыз...ыш, к...тап, с...мке, қар...ндаш.&nbsp; 4.Сергіту сәті 5. Оқылым. Айтылым.&nbsp; 2тапсырма, 94-бет Сурет бойынша жұмыс жасатамын. Гүлсаяның көк дәптері бар. Ернұрдың сары қарындашы бар. <br> Сөздерді тыңдайды, қайталайды. Сөйлем құрастырады: Дәптердің түсі жасыл.&nbsp; Тыңдайды. Оқиды. Сұрақтарға жауап береді.&nbsp; Дәптердегі тапсырманы орындайды.&nbsp;&nbsp;&nbsp; Сергіту жаттығуын жасайды.&nbsp; Суреттерге қарап, оқиды: оқу құралдарын және түстерді қайталайды.&nbsp; <br>

Ой толғаныс

(4 мин)

3 тапсырма бойынша жұмыс Сенің сөмкең бар ма? Ол қандай түсті? Сөмкеде не бар? Сенің дәптерің қандай түсті? Сенің қаламсауытың қандай? Қаламсауытыңда не бар?&nbsp; <br> Сұрақтарға жауап береді.

Дополнительная информация

<p>Рефлексия <img style="width: 210px;" src="/uploads/lesson_plans/5e57b36fc1154/images/5e57b6e0d1f7a.jpg">Смайликтер таңдау арқылы сабақтан алған әсерлерін білдіреді.<br></p>

Отзывы(0)