Оқушымын мен енді! Сөйлеу.

Талдыкбаева Айгуль Сериковна
Талдыкбаева Айгуль Сериковна
Ақтөбе
Бөгетсай
Бугетсайская школа-гимназия
Сауат ашу
Сынып:
1-сынып
Бөлім:
Өзім туралы
Тақырып:

Оқушымын мен енді! Сөйлеу.

21.01.2020
36
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): <p>1.4 Оқиғаны болжау&nbsp;</p><p> 1.5 Түрлі жағдаяттарда тілдік нормаларды дұрыс қолдану &nbsp;</p><p><br></p>
Сабақтың мақсаты: <p>Барлығы:Сөйлеу туралы білімді түсінеді. &nbsp;</p><p>&nbsp; Көбі:Жаңа білімге мысалдар келтіре алады. </p><p>&nbsp; Кейбірі: Анық және толық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді.</p><p>&nbsp; Оқиғаларды тыңдап (әңгімелер, ертегілер) талқылайды.&nbsp;</p>
Тілдік мақсаттар: Оқушы,ученик,learner
Күтілетін нәтиже: оқушылардың сөздік қорын молайту
Бағалау критерийлері: <p>Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. </p><p>&nbsp; Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. &nbsp;</p>
Құндылықтарды дарыту: Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.&nbsp;
АКТ-ны қолдану дағдылары: Аудиожазба , таныстырылым.
Пәнаралық байланыс: Өнер, ана тілі сабағы
Бастапқы білім: <br>

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

(5 мин)

Ертеңгілік шеңбері&nbsp; Таңғы шеңберде тұрған оқушылар бір – бірімен «Сәлем!» деп амандасады &nbsp; Шаттық шебері

Сабақтың ортасы

(8 минут 2 минут 5 минут 16 минут 3 минут)

№1 Оқулықтағы тапсырма. Суретке назар аудар. Бұлар қандай бөлмелер.Олар қайда орналасқан?№2 Сызбаның көмегімен берілген сұрақтарға жауап беріп көр. Сынып бөлмесінде отырған кімдер? Олар не істеді?&nbsp; №3 Өлеңді мұхият тыңда.&nbsp; СЕРГІТУ СӘТІ.&nbsp; Еркiн ұста денеңдi,&nbsp; Тарсылдатпай едендi&nbsp; Орнымыздан тұрып ап&nbsp; Жүгiрейiк бiр уақ.&nbsp; Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш.&nbsp; Аяқты алға созайық&nbsp; Тiк көтерiп, қозғайық.&nbsp; Тым сылбыр да болмайық&nbsp; Алға қарай озбайық.&nbsp; Бiр, екi, үшi, бiр, екi, үш.&nbsp; Дәптермен жұмыс&nbsp; Оқулықтағы тапсырма.&nbsp; Оқушымын мен енді! Сөйлеміне сәйкес сызбаны тауып көр. &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Сергіту сәті &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Оқулық, дәптерлер. &nbsp;

Сабақтың соңы

(6 минут)

Рефлексия&nbsp; Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді&nbsp; бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау.&nbsp; Түсінбедім &nbsp; &nbsp;&nbsp; Сұрағым бар &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Түсіндім &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Смайликтер

Рефлексия

(Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? 5мин)

Қорытынды бағамдау .Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?&nbsp; 1: Оқушыларды сабақтың әр кезеңінде бағалау.&nbsp; 2: Дарынды және үлгерімі төмен оқушылардың ерекшелігіне көңіл бөлу.&nbsp; Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?&nbsp; 1: Сабақтың нәтижесіне көңіл бөлу.&nbsp; 2: Рефлексия.&nbsp; Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім ? &nbsp;&nbsp; Пәнаралық байланыс &nbsp; Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы &nbsp; &nbsp; АКТ &nbsp; Құндылықтармен байланыс (тәрбие &nbsp;

Қолдау көрсету. Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

(1 мин)

Оқушылар өздері жасаған&nbsp; бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы) &nbsp; &nbsp; Өнер, ана тілі сабағы&nbsp; Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу &nbsp;

Пікірлер(0)