Кел,танысайық! Осы менің туған елім! Сөйлем.

Талдыкбаева Айгуль Сериковна
Талдыкбаева Айгуль Сериковна
Ақтөбе
Бөгетсай
Бугетсайская школа-гимназия
Сауат ашу
Сынып:
1-сынып
Бөлім:
Өзім туралы
Тақырып:

Кел,танысайық! Осы менің туған елім! Сөйлем.

21.01.2020
66
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): 1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту    1.8 Берілген тақырыпқа  әңгіме құрап айту  1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту  
Сабақтың мақсаты: Барлығы:Сөйлем туралы жаңа білімді меңгереді.  Көбі: Анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді. Оқиғаларды тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.  Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.  
Тілдік мақсаттар: Туған жер, родина,Birthplace.
Күтілетін нәтиже: сөздік қорын молайту
Бағалау критерийлері: Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.   Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.  
Құндылықтарды дарыту: Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. 
АКТ-ны қолдану дағдылары: Аудиожазба , таныстырылым.
Пәнаралық байланыс: Өнер, ана тілі сабағы
Бастапқы білім: <br>

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

(5 минут)

Ертеңгілік шеңбері&nbsp; Қол алысып, қәне, біз,&nbsp; Достасайық бәріміз.&nbsp; Айтарым бар сендерге,&nbsp; Тез тұрыңдар шеңберге.&nbsp; Қандай жақсы бір тұру,&nbsp; Достарменен бір жүру!&nbsp; Қандай жақсы дос болу!&nbsp; – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! &nbsp; &nbsp; &nbsp; Шаттық шебері &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;

Сабақтың ортасы

(Сабақтың ортасы 8 минут 1 минут 5 минут 3 минут 16 минут)

Осы менің Туған елім! Сурет бойынша әңгімелесу.№1 Тыңдалым.&nbsp; Суретке мұқият қарап, Әлидің өзі туралы&nbsp; айтқан әңгімесін тыңда.Түсінгеніңді өз сөзіңмен айтып көр.№2 Өздерің түратын мекенді, сызбаның көмегімен әңгімелеп көріңдер.СЕРГІТУ СӘТІ.&nbsp; Орманда кірпі келеді,&nbsp; Саңырауқұлақ тереді.&nbsp; Кездесті, міне, керегі:&nbsp; Екеуі қайың астынан.&nbsp; Біреуі терек қасынан.&nbsp; Қанша олар болмақ есепте,&nbsp; Тоқылған салса себетке? &nbsp;&nbsp; «Кел,танысайық!»&nbsp; Оқушылар қол ұстасып шеңберге тұрады. Әр оушы өз есімін мақтан етіп,дауыстап айтады. Достары естеріне сақтап қалуға тырысады. &nbsp; Қазақстан картасы. &nbsp; &nbsp;&nbsp; Сергіту сәті &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Оқулық, дәптерлер. &nbsp;&nbsp; Тренинг &nbsp;

Сабақтың соңы

(7 минут)

Рефлексия&nbsp; Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді&nbsp; бас бармақ саалынған суреттер арқылы бағалау. &nbsp; Бас бармақтар

Рефлексия

(Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?)

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін&nbsp; тексеру жоспарыңыз? Оқушыларға бір-бірімен танысу үлгісін көрсетеді. Өзара танысу барысында қандай сұрақтар қоюға болатынын талқалайды. &nbsp; - Сенің атың кім?&nbsp; -&nbsp; Сен неше жастасың? &nbsp; -&nbsp; Саған қандай ойындар ұнайды?&nbsp; - Сенің сүйікті&nbsp; ойыншығың/затың?&nbsp; Берілген бөлімді өзіңізге ұнайтын бір затты көрсетіп, оның сізге несімен ұнайтынын, біршама дәлдікпен&nbsp; жан-жақты сипаттаудан бастаңыз. &nbsp;&nbsp; Пәнаралық байланыс &nbsp; Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы &nbsp; &nbsp; АКТ &nbsp; Құндылықтармен байланыс (тәрбие) &nbsp;

Пікірлер(0)