Көңіл сұрауды білемін. Мәтін:Жолбарыс пен түлкі.
Көңіл сұрауды білемін. Мәтін:Жолбарыс пен түлкі.
| Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | 2.2.6,1-кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау,мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау. 2.3.3.1-шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет,аппликация ,фотосуреттер арқылы ұсыну |
| Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар:Тақырыпты болжайды,қажетті ақпаратты тауып оқиды,сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың көбі:Мәтінді оқиды,түсінеді,бағалауға қатысады,топтық,жұптық жұмыстарға қатысады. Кейбір оқушылар:Суретке қарап қызықты әңгіме құрастырады. |
| Тілдік мақсаттар: | Жолбарыс-тигр,түлкі-лиса Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Тірек сөздердің айтылуын,есте сақтау дағдысын қалыптастыру: Тірек сөздерді сабақ барысында қайталату. |
| Күтілетін нәтиже: | Мәтінді оқиды,түсінеді,бағалауға қатысады,топтық жұмыстарға қатысады. Тақырыпты болжайды,қажетті ақпаратты тауып оқиды,сұрақтарға жауап береді. |
| Бағалау критерийлері: | Кейіпкерлердің сыртқы келбетін сипаттайды,мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалайды. Нақыл сөздердің мағынасын түсіндіре алады. |
| Құндылықтарды дарыту: | Құрмет Ынтымақтастық Өмір бойы білім алу |
| АКТ-ны қолдану дағдылары: | АКТ дағдыларын дамыту,интернет ресурстары |
| Пәнаралық байланыс: | қазақ тілі,көркем еңбек |
| Бастапқы білім: | Мен істейтін жұмыс бар |
Сабақ барысы
| Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
|---|---|---|
|
Сабақтың басы (10 мин) |
Балалар бір-біріне жылы тілек білдіреді. Жануарлардың суреттері арқылы үш топқа бөлу. Миға шабуыл әдісі арқылы өткен сабақты пысықтау,еске түсіру. |
интернет ресурстары |
|
Сабақтың ортасы (15 мин) |
1.Өздік жұмыс.Түсіндір.Ауырып ем іздегенше, Ауырмайтын жол ізде. Дискриптор: 1.Нақыл сөзді түсініп оқиды. 2.Бір-біріне сұрақ қояды. 3.Бір-бірін тыңдап,толықтырады,бағалайды. Кері байланыс: Житондар ҚБ:Жұлдызшалар. 2.Топтық жұмыс.Түсініп оқы. Ертегіні оқу
Дескриптор: 1.Ертегіні түсініп оқиды 2.Ертегіні мұқият тыңдайды. 3.Суретке қарап диолог құрайды,сахналайды. 4.Жолбарыс пен Түлкінің әс-әрекетіне баға береді. Кері байланыс:Бағдаршам ҚБ:Бас бармақ Сергіту сәті:Көңілді күн Жұптық жұмыс.Өз пікіріңді айт Дескриптор: 1.Бір-біріне сұрақтар қояды.жауап береді. 2.Жан-жақты талқылап негізгі ойды жеткізеді. 3.Тапсырманы белсенді орындайды. Кері байланыс:Желкенді бояу. ҚБ: От шашу |
интернет ресурстары |
|
Сабақтың соңы (10 мин) |
Ашық микрофон әдісі арқылы сабақты қорытындылау Үйге тапсырма: 24-25 бетті оқу Кері байланыс : Жетістік баспалдағы |
интернет ресурстары |
|
Рефлексия (5мин) |
Рефлексия |
-- |
|
ҚМЖ.Бастауыш сынып (30.01.2020) |
Жұптық,топтық,өздік жұмыстарды жұлдызшалар,жетондар арқылы бағалап отырдым.Мадақтау,марапаттау арқылы бағалауды жүзеге асырамын. |
Интернет ресурстары |

Пікірлер(0)