Көлік түрлері
Көлік түрлері
| Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | 5О7. Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала білу. 5.Ж4. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазу. |
| Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады. |
| Тілдік мақсаттар: | Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады. |
| Күтілетін нәтиже: | Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады. |
| Бағалау критерийлері: | |
| Құндылықтарды дарыту: | |
| АКТ-ны қолдану дағдылары: | |
| Пәнаралық байланыс: | |
| Бастапқы білім: |
Сабақ барысы
| Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
|---|---|---|
|
Сабақтың басы |
Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады. |
|
|
Сабақтың ортасы |
Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады. |
|
|
Сабақтың соңы |
Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады. |
|
|
Рефлексия |
Барлық оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып эссе жазады. Кейбір оқушылар орындай алады: Энциклопедиялар, балаларға арналған газет-журналдардан қажетті ақпаратты ала алады. Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады. |
Пікірлер(0)