Олимпиада ойындары
Олимпиада ойындары
| Сабақтың мақсаты: | 6.3.6.1 мәтіндегі орфографиялық және пунктуациялық қателерді сөздіктерге, емле ережелеріне сүйеніп түзету, редакциялау Жазуда орфографиялық норманы сақтау, тыныс белгілерін дұрыс қоя білу; емле ережелерін білу. Орфографиялық норманы сақтайды, тыныс белгілерін дұрыс қоя алады; емле ережелері арқылы талдау жасайды. |
| АКТ-ны қолдану дағдылары: | . Әр топ өзіне берілген сөзден зат есім болатын сөзді құрастырады. Шарты: сөздегі әріптерден асып кетпеу керек. Ықтимал жауаптар: Көрме: ер, өр, көр, өре, кем Осыдан кейін мұғалім сабақтың тақырыбын хабарлайды. Сабақ мақсатымен таныстырады. Оқушылар мен мұғалім бірлесе отырып, сабақтың бағалау критерийлерін әзірлейді. |
| Пәнаралық байланыс: | тарих пәні |
| Бастапқы білім: | Егер ... сүйенетін болсақ, ендеше ... Отанға, елге деген сүйіспеншілік Тарих пәні Астана алған асулар Жоспар Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер Дереккөздер Қызығушылығын ояту «Константинополь» ойыны Мұғалім сабақты берілген сөз бойынша (көрме, энергия, болашақ, өнертабыс) әріптерінен зат есімдер құруды тапсырумен бастайды. |
| Астанада өткен экспо | Астана алған асулар |
Сабақ барысы
| Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
|---|---|---|
|
Сабақтың басы |
Тыңдалымнан кейінгі тапсырма ЖЖ «Сандықтағы сұрақтар» Әр жұп сабақ тақырыбына, тыңдалған материалдарға байланысты бір сұрақ құрастырады. Ооны қағазға жазып сандыққа салады. Содан кейін әр жұп сандықтан 1 сұрақ суырып, сол сұраққа жауап береді. Ықтимал сұрақтар: • «Хан шатыр» ғимараты әлемдік деңгейдегі қандай тізімге енгізілді? • Астанада отбасылық демалысты қай жерде өткізуге болады? • Океанариумның қандай ерекшелігі бар? Өзіндік бағалау Оқушылар «БББ» кестесіне оралып, «Білгім келеді» бөлігі бойынша бүгінгі сабақтан алған білімдері бойынша кері байланыс жасайды. |
|
|
Сабақтың ортасы |
Өзіндік бағалау Оқушылар «БББ» кестесіне оралып, «Білгім келеді» бөлігі бойынша бүгінгі сабақтан алған білімдері бойынша кері байланыс жасайды |
|
|
Сабақтың соңы |
Мұғалім мүмкіндігінше оқушылардың көп бөлігін қамтуы тиіс. Дескриптор: - диалогке қатысады; - ресми сөздер мен тіркестерді орынды қолданады; - ойын анық жеткізеді. |
|
|
Рефлексия |
Дескриптор: - диалогке қатысады; - ресми сөздер мен тіркестерді орынды қолданады; - ойын анық жеткізеді. |
|
|
Астанадағы көрікті жерлер |
Астана қаласындағы ең көрікті жерлерді оқушыларға таныстыра отырып,оның тарихи құндылығын дәріптеу |
Пікірлер(0)