ҚаҺарлы не, қаҺарман кім? Һ дыбысы мен әрпі

сегизбай роза сегизбайкызы
сегизбай роза сегизбайкызы
Ақтөбе
шұбарқұдық
Жансен Кереев атындағы ЖОББМ
Сауат ашу
Сынып:
1-сынып
Бөлім:
Саяхат
Тақырып:

ҚаҺарлы не, қаҺарман кім? Һ дыбысы мен әрпі

14.02.2020
41
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу):  1.2.9.1 әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру 1.2.1.2 Оқудың түрлерін (буындап оқу, жиі кездесетін сөздерді тұтас оқу, түсініп оқу) қолдану 1.2.2.1 мәтінде автордың кім (не) туралы айтқысы келгенін түсіну 1.3.5.1 тақырыпқа байланысты керекті сөздер, сызбалар, суреттер, белгілерін қолдана отырып, жай сөйлемдер/мәтін құрастыру және жазу 1.3.11.1 Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қою  
Сабақтың мақсаты:  Барлығы:Дыбыс пен әріпті танып және ажыратады Көбі: Оқу түрлерін қолданады Кейбірі: Оқылған мәтіннің мазмұнын түсінеді  
Тілдік мақсаттар:  Пәнге тән лексика мен терминология: һ дыбысы мен әрпі Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер:   
Күтілетін нәтиже: <p>&nbsp;Дыбыс пен әріпті танып және ажыратады&nbsp; Оқу түрлерін қолданады,</p><p>Оқылған мәтіннің мазмұнын түсінеді&nbsp;&nbsp;</p>
Бағалау критерийлері: &nbsp;Дыбыс пен әріпті танып және ажыратады Оқу түрлерін қолданады Оқылған мәтіннің мазмұнын түсінеді Мәтінді түрлі формада (тірек сөздер, сызбалар, суреттер, белгілер арқылы ) құрастырады Пунктуациялық нормаларды сақтаййды&nbsp;&nbsp;
Құндылықтарды дарыту: &nbsp;Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.&nbsp;
АКТ-ны қолдану дағдылары: &nbsp;Аудиожазба , таныстырылым.
Пәнаралық байланыс: &nbsp;Өнер, ана тілі сабағы
Бастапқы білім: &nbsp;һ дыбысы туралы біледі.

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

(5 минут)

<p>&nbsp;Ертеңгілік шеңбері </p><p> Қол алысып, қәне, біз, </p><p> Достасайық бәріміз. </p><p> Айтарым бар сендерге, </p><p> Тез тұрыңдаршеңберге. </p><p> Қандайжақсыбіртұру, </p><p> Достармененбіржүру! </p><p> Қандайжақсыдос болу! </p><p> – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!&nbsp;&nbsp;</p> интербелсенді тақта

Сабақтың ортасы

(20 минут)

<p>&nbsp;№1 Оқылым. Аты мәшһүр жаһанға, Бауыржан ата-қаһарман. </p><p> №2Әңгімені толықтырыңдар</p><p> №3 Қай ертегі? Сурет бойынша ертегіні мазмұнда. </p><p> Тереңдет ойыңды,</p><p> Тiк ұста бойыңды. </p><p> Құстарға ұсайық, </p><p> Қалықтап ұшайық.</p><p> Шық алға оң қанат, </p><p> Шық алға сол қанат,</p><p> Шаршаған кездерде </p><p> Қонайық жорғалап (Ө;Қ)</p><p>Бас әріптер мен кіші әріптерді бір-бірімен дұрыс байланыстыру және оларды гигиеналық талаптарға сай жазу білігін бағалау.</p><p> һ әрпі мен ол кездесетін сөздерді қатесіз әрі көркем көркем жазуын қадағалау. </p><p>Дәптердегі сызбаға һ дыбысы мен әрпі кездесетін сөздерді жазғызу</p><p> Сөздік диктант жазу.</p><p> Әріптерден сөз құрап жазу.&nbsp; &nbsp;</p> &nbsp;суреттер

Сабақтың соңы

(5 минут)

<p>&nbsp; &nbsp;Сөздік диктант жазу. Әріптерден сөз құрап жазу.&nbsp; &nbsp;</p> әріптер&nbsp;

Рефлексия

(5 минут)

&nbsp;Рефлексия Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау&nbsp;&nbsp; стикер

Пікірлер(0)