Дүние жүзі елдердің географиялық жағдайы
Дүние жүзі елдердің географиялық жағдайы
| Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): |
|
| Сабақтың мақсаты: |
|
| Тілдік мақсаттар: |
|
| Күтілетін нәтиже: |
|
| Бағалау критерийлері: |
|
| Құндылықтарды дарыту: |
|
| АКТ-ны қолдану дағдылары: | Интерактивтік тақта, ғаламтор желісі. |
| Пәнаралық байланыс: |
|
| Бастапқы білім: |
|
Сабақ барысы
| Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
|---|---|---|
|
Сабақтың басы (Сабақтың басы Білу Мақсаты: Қазақстанның экономикалық-географиялық жағдай түсінігін біледі. Уақыты: 5 минут) |
|
7-сынып оқушыларына арналған оқулық. |
|
Сабақтың ортасы (Түсіну және қолдану Мақсаты: Қазақстанның экономикалық-географиялық жағдай түсінігін біледі. Уақыты: 20 мин) |
Жұмысты ұйымдастыру формасы: топтық, жұптық жұмыс. Бағалау критериилері Қазақстанның экономикалық-географиялық жағдайының ерекшелігін анықтай алады Белсенді оқыту тәсілдері: «Ойлан. Бірік. Бөліс» Тапсырма: Мәтінді және «Дүние жүзінің саяси картасы» мен бейнекөріністі пайдаланып, Қазақстан мен Түркияның экономикалық географиялық жағдайын талдап, салыстырыңдар. бейнекөрініс пен мәтінді пайдаланып, Қазақстан мен Түркияның экономикалық географиялық жағдайын салыстырады; екі елдің экономикалық географиялық жағдайының айырмашылықтарын зерделейді ҚБ: «Өзін-өзі бағалау» Кестенің «Білдім» бағанына не білгені жайлы жазып толтырады |
Қазақстанның атласы,кескін картасы |
|
Сабақтың соңы (Жинақтау, Бағалау Мақсаты: Қазақстанның экономикалық-географиялық жағдайының қолайлы және қолайсыз жақтарын бағалайды Уақыты: 10 мин минут) |
|
Дүниежүзі саяси картасы, бейнефильм. |
|
Рефлексия (Рефлексия 5 мин.) |
|
Бағалау парағы |
|
география пәні (ақпан) |
география пәні, 7-сынып |
Карта, бейнефильм |
Пікірлер(0)