2санына көбейту және бөлу кестесін бекіту. Қимылды ойындар

ЕЩАНОВА РАУШАН ТАПЕКОВНА
ЕЩАНОВА РАУШАН ТАПЕКОВНА
Қостанай облысы
Қостанай қ.
КГУ «СШ №10»
Математика
Сынып:
2-сынып
Бөлім:
Көбейту және бөлу. Есептер
Тақырып:

2санына көбейту және бөлу кестесін бекіту. Қимылды ойындар

03.03.2020
597
PDF жүктеу WORD жүктеу
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): 2.1.2.4.   2; 3; 4; 5 санедарына көбейту мен бөлу кестесін құру және білу, қолдану. Тақ және жұп сандар
Сабақтың мақсаты: <p>Барлық оқушылар</p><p>•2-ге көбейту және бөлу кестесін біледі және қолданады.</p><p> Оқушылардың көбісі:</p><p> •көбейту және бөлуге берілген есептерді шығаруда амалдарды дұрыс таңдауды іске асыра алады. </p><p> Кейбір оқушылар: </p><p> •көбейту және бөлуге берілген есептерді өз бетінше құрастырады және шығара алады.&nbsp;&nbsp;</p>
Тілдік мақсаттар: Көбейту және бөлу кестелер. Ұлтты ойындар
Күтілетін нәтиже: <p>Оқушы өз біліктерінің мақсатқа сай екенін салыстырады, осы сабақта оқушы: </p><p> - көбейту кестесі қалай құрылатынын білемін;</p><p> - бөлуге берілген есептерді шығара аламын.&nbsp;&nbsp;</p>
Құндылықтарды дарыту: Оқушылардың бір-бірімен ұйымшылдылықпен жұмыс істеуге тәрбиелеу
АКТ-ны қолдану дағдылары: компьютер, проектор, суреттер
Пәнаралық байланыс: қазақ тілі , дүниетану
Бастапқы білім: Қосу, азайту, көбейту, бөлу

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері Жоспарланған іс-әрекет Ресурстар

Сабақтың басы

(5мин)

<p>Топқа бөлу: Мұғалім: </p><p> - Сап, түзел! Сааанал! (оқушылар 1-ден -22-ге дейін саналып шығады)</p><p> - 1-ші, 2-шіге бөлін!</p><p> - 1-шілер бір қадам ал-ға!</p><p> - Неше топ болды? (2) </p><p> - Әр топта неше оқушы? Ендеше 22: 2 =11 Демек 11•2=22 </p><p> - Орнына тұр! </p><p> - Сап, түзел! </p><p> - 1-ші 3-шіге бөлін! </p><p> - Әр топта қанша оқушы? (тең емес) - Тақ сандар алға бір қадам, бас!- деп мұғалім бұйырады</p><p> - Тақ сандар шапалақтайды, жұп сандар супееер деп бас бармақтарын алға көрсетеді. </p><p> - 1-ші 4-шіге санал!</p><p> - 1-ші орнында қалады, 2-шілер бір қадам алға, 3-шілер екі қадам, 4-шілер 3 қадам алға.</p><p> - Әр бір топта неше оқушыдан шықты? </p><p> - 22: 4 =7+1 </p><p> - Бұл жаттығулар математика пәніне қандай қатысуы бар? (бөлу) Ендеше бүгінгі сабақ мақсаты: көбейту және бөлуді үйрену. </p><p> 1-шілер: Асханатобы </p><p> 2-шілер:Спортзал тобы</p><p> 3-шілер: Ұлттықойындартобы</p><p> 4-шілер: Кабинет тобы</p><p><b> Психологиялық ахуал: </b></p><p> Мен дайынмын сабаққа,</p><p> Барлыққызық сабақта.</p><p> Оқып,білімаламыз, </p><p> Озат оқушы боламыз!&nbsp;&nbsp;</p><p>Сабақ мақсаты: </p><p> 2.1.2.4. 2; 3; 4; 5 сандарына көбейту мен бөлу кестесін құру және білу, қолдану.Тақ және жұп сандарды ажырата білу.&nbsp;&nbsp;</p> <p>т&nbsp; Топ атаулары </p><p> 1-топАсхана</p><p> 2-топ Спортзал </p><p> 3-топ«Ұлттықойындар </p><p> 4-топ Кабинет&nbsp; &nbsp;</p>

Сабақтың ортасы

(5-30мин Видео)

<p>8-бөлім көбейту және бөлу. Есептер Санды 2-ге көбейту және бөлу кестесі. Тақ және жұп сандар. Бастау 0,7 - 3:26 дейін&nbsp;</p><p>&nbsp; &nbsp;Оқушылар топпен кестені толтырады. </p><p> 1-топ&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;2-топ&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;3-топ&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;4-топ </p><p>2•1=2&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;3•1=3&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 4•1=4&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 5•1=5&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 2•2=4&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;3•2=6&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 4•2=8&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;5•2=10&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 2•3=6&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;3•3=9&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 4•3=12&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;5•3=15&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 2•4=8&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;3•4=12&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 4•4=16&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;5•4=20&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 2•5=10&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;3•5=15&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;4•5=20&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;5•5=25&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 2•6=12&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;3•6=18&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 4•6=24&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 5•6=30&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 2•7=14&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;3•7=21&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 4•7=28&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 5•7=35&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 2•8=16&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;3•8=24&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;4•8=32&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;5•8=40&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;2•9=18&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;3•9=27&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 4•9=36&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; 5•9=45&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;2•10=20&nbsp; &nbsp; &nbsp; 3•10=30&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;4•10=40&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;5•10=50 </p><p><br></p><p>Дескриптор арқылы «Әткеншек» әдісі бойынша тексеріледі. </p><p><b> Дескриптор. Білім алушы </b></p><p> - Сандардың көбейту кестесін толықтырады;</p><p> - көбейту кестесін қолданып, бөлу амалымен орындалатын өрнектердің мәнін дұрыс табады. </p><p> Бағалау. Смайлик&nbsp; &nbsp;</p><p> &nbsp;&nbsp;<img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e384cb059e.png" style="width: 59px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3854b5a5a.png" style="width: 61px;"></p><p>Топпен жұмыс( оқушылар топпен жұмысты аяқтаған уақытта, көшбасшы өз тобында қалады, ал қалған оқушылар «Карусель» әдісімен басқа топқа жылжиды. Содан соң әрбір көшбасшы орындаған тапсырманы келген оқушыларға түсіндіріп берді. Әрбір топ дескриптор арқылы смайликпен бағаланады)</p><p>https://imektep.kz/kz/bolu</p><p> </p><p><b> </b></p><p><b>1-топ «Асхана»</b></p><p> Оқушылар алдында 6 ыдыс және 18 алма (12 кәмпит, бір торт) </p><p> Тапсырма: Заттарды ыдысқа тең бөліп, өрнек құрастыру. (өрнектерді маркермен жазатын тақтаға жазып шығады.) </p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e39250027e.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e39279ca45.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e392bce3a7.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e392de5424.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e39309471d.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3932ad7e5.png" style="width: 32px;"><br></p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e393d19adc.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e393f87326.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3941a18f2.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3943a912a.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3945e8b5c.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3947eefb8.png" style="width: 32px;"></p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e394c6889d.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e394ed9679.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e395103725.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e395314087.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3955759ea.png" style="width: 32px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3957bd536.png" style="width: 32px;"><br></p><p> 6•3=18 18:6=3 </p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e39726ae39.png" style=""><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3979d5bc5.png" style="width: 64px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e397f729a0.png" style="width: 64px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3982227dd.png" style="width: 64px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e398713ece.png" style="width: 64px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a07ab0f7.png" style="width: 64px;"><br></p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a26bf4b4.png" style="width: 45px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a2df2968.png" style="width: 45px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a32df665.png" style="width: 45px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a35115e4.png" style="width: 45px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a3738efc.png" style="width: 45px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a3f587cd.png" style="width: 45px;"></p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a47c8877.png" style="width: 45px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a4a45b0b.png" style="width: 45px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a4c4f09b.png" style="width: 45px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a4e4700a.png" style="width: 45px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a52a1248.png" style="width: 45px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a550352a.png" style="width: 45px;"><br></p><p> 2•6=12 12:6=2</p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3a736d2b3.png" style="width: 109px;"><br></p><p><br></p><p> 6:6=1 6:1=6</p><p><b>Дескриптор. Білім алушы </b></p><p> - заттарды тарелкелерге тең бөледі; </p><p> - өрнек құрастырады. </p><p><br></p><p><b> 2-топ «Спортзал» </b></p><p><b><br></b> Тапсырма: Спортзалда түрлі спорттық заттар бар. Сана және өрнектер құрастырындар</p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c577134a.png" style="width: 71px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c5da0c5a.png" style="width: 71px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c6207345.png" style="width: 71px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c6581584.png" style="width: 71px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c6a34d22.png" style="width: 71px;"></p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c77e8e8b.png" style="width: 62px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c7ac120a.png" style="width: 62px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c7d2b134.png" style="width: 62px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c7fa1d8f.png" style="width: 62px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c825ab96.png" style="width: 62px;"></p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c8cb01ed.png" style="width: 40px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c8f7594c.png" style="width: 40px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c91cdf97.png" style="width: 40px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c9454e16.png" style="width: 40px;"><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3c96817c4.png" style="width: 40px;"><br></p><p><br></p><p> 5•3=15 15:5=3 </p><p><b> Дескриптор. Білім алушы</b></p><p><b><br></b> - Заттарды топтастырады; </p><p> - өрнек құрастырады.</p><p><br></p><p><b> 3-топ «Ұлттық ойындар»</b></p><p><b>Видео «Ұлттық ойындар»https://www.youtube.com/watch?v=0dIFxFDkc1I<br></b>Сан жазылған асықтар. </p><p> Тапсырма: Жұп және тақ сандарды атау, теріп жазу.</p><p><br></p><table class="table table-bordered"><tbody><tr><td>Жұп сандар</td><td>Тақ сандар</td></tr><tr><td>2,4,6,8,10,12...</td><td>1,3,5,7,9,11,...</td></tr></tbody></table><p><br></p><p>&nbsp;<b>Дескриптор. Білім алушы</b></p><p><b><br></b> - Жұп және тақ сандарды ажырата алады; </p><p> - өрнек құрастырады.</p><p><b> Тапсырма: «Арқан тарту»</b> </p><p> Балалар ойнау үшін әр командаға 3 адамнан бөлінеді. 2 командада барлығы неше адам болды? (оқушылар арқан тарту ойынын көрсетеді) </p><p>3•2=6 6:2=3 </p><p><b> Дескриптор. Білім алушы </b></p><p><b><br></b> - арқан тарту ойынын біледі;</p><p> - өрнек құрастырады.</p><p><br></p><p> </p><p><b>4- топ: Кабинет тобы</b> </p><p> Сыныпта неше оқушы оқиды? Оларға неше парта және орындық қажет? Кабинетте неше шкаф бар? Әрбір шкафта үш-үштен сөре болса, барлығы неше сөре болады? Өрнек құрастыр. </p><p><b> Дескриптор. Білім алушы;</b></p><p> - көбейту кестесін пайдаланады; </p><p> - өрнек құрастырады. </p><p> Бағалау: «Карусель» әдісі </p><p><br></p><p><br></p><p><br></p> <p>https://bilimland.kz/kk/subject/matematika/2-synyp/sandy-2-ge-kobejtu-zhane-bolu-kestesi-taq-zhane-zhup-sandar?mid=f08dfcc0-9ee4-11e9-a361-1f1ed251dcfe</p><p><br></p><p>1-топқа ноутбук,</p><p>&nbsp;<br></p><p><a href="https://imektep.kz/kz/bolu" target="_blank">https://imektep.kz/kz/bolu</a><a href="https://imektep.kz/kz/bolu" target="_blank"></a></p><p><br></p><p>фломастер, тақта, жемистер муляж, ыдыс, кәмпиттер, торт,&nbsp;</p><p><br></p><p>3-топқа ноутбук Видео «Ұлттық ойындар»</p><p>https://www.youtube.com/watch?v=0dIFxFDkc1I</p><p><br></p><p>4-топқа&nbsp; &nbsp; А4, фломастер</p>

Сабақтың соңы

(30-35мин)

<p>Жеке жұмыс:</p><p> Математикалық диктант </p><p>1) 2 мен 3тің көбейтіндісі нешеге тең? (2*3=6) </p><p>2) 1-көбейткіш 8, 2- көбейткіш 2, көбейтіндінің мәні нешеге тең? ( 8*2=16) </p><p>3) Қандай санды 3ке бөлгенде 3 шығады? </p><p>4) 5 пен 2нің көбейтіндісіне 7-ні қос 5*2+7=17</p><p> 5) Бөлінгіш 20 бөлінді 10. Бөліндінің мәні нешеге тең? 20:10=2 </p><p><b>Дескриптор&nbsp; Білім алушы;</b></p><p>- Екіге көбейту кестесін біледі; </p><p>- Көбейту компоненттерін түсінеді; </p><p>- Үшке көбейту кестесін біледі;</p><p> - Екі амалмен орындалатын өрнекті шығарады; </p><p>- Бөлу компонентерін біледі.</p><p> Бағалау: Бір-бірін бағалау ( оқушыларға жауап парағы беріледі)&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;</p> А4, фломастер, жауап парағы

Рефлексия

(37-40мин)

<p>1-топ «Білім ағашы»</p><p>&nbsp;&nbsp;<img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3ef87bfa0.png" style="width: 99px;"></p><p>2-топ</p><p><br></p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3f0bcb58b.png" style="width: 368px;"></p><p><br></p><p>3топ</p><p>100%,&nbsp; 75%,&nbsp; &nbsp; 50%,&nbsp; &nbsp; 25%</p><p><br></p><p>4топ</p><p><img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3f80710f9.png" style="width: 109px;">&nbsp;<img src="/uploads/lesson_plans/5e5e2fe8d1e30/images/5e5e3f8b682a7.png" style="width: 93px;"></p><p>«Мен үшін сабақ маңыздылығы...»</p><p> Әрбір топтын көшбасшысы бағалау парағын толтырады </p><p> Жеке бағалау парағы&nbsp;&nbsp;</p><p><br></p><p><br></p><table class="table table-bordered"><tbody><tr><td>№</td><td>&nbsp;Оқушының аты –жөні</td><td>Көбейтуді біледі (+, -)&nbsp;</td><td>&nbsp;Бөлуді біледі (+,-)</td><td>Топ жұмысына белсенді қатысты (+,-)&nbsp;</td><td>&nbsp;Өз ойын айтты (+,-)</td><td>Жеке жұмысты қатесіз орындайды (+,-)&nbsp;</td><td>&nbsp;Қорытынды ұпай</td></tr><tr><td>1</td><td><br></td><td><br></td><td><br></td><td><br></td><td><br></td><td><br></td><td><br></td></tr><tr><td>2</td><td><br></td><td><br></td><td><br></td><td><br></td><td><br></td><td><br></td><td><br></td></tr></tbody></table><p><br></p><p>&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;</p> Әрбір топ жеке стикерлерін іліп қояды

Пікірлер(0)