Генетикалық аурулар
Генетикалық аурулар
| Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу): | |
| Сабақтың мақсаты: | Генетикалық аурулар туралы мағлұмат беру. |
| Тілдік мақсаттар: | |
| Күтілетін нәтиже: | Оқушылар генетикалық аурулармен таныс болады |
| Бағалау критерийлері: | |
| Құндылықтарды дарыту: | |
| АКТ-ны қолдану дағдылары: | |
| Пәнаралық байланыс: | |
| Бастапқы білім: |
Сабақ барысы
| Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
|---|---|---|
|
Сабақтың басы (10 мин) |
Сыныппен амандасу. Түгендеу. Good morning! Who is absent today? Үй тапсырмасын тексеру: 1,2,3 groups. «QUIZLET LIVE» бағдарламасы арқылы |
|
|
Сабақтың ортасы (15-20 мин) |
Оқушылар бейнефильмді қарайды. Мәлеметтермен танысады. байланысын анықтайды. Жаңа сабақтың тақырыбын ашады. Оқушыларға үш тілде терминдер таратылады, терминдермен танысады. Барлығы қайталайды. Оқушылар бейнефильмді қарайды. Мәлеметтермен танысады. 3 топқа үш түрлі тапсырма беріледі. Оқушылар оқулықпен жұмыс жасай отырып, есептерді шығарып, тапсырманы орындайды. Аурулардың бір-бірінен негізгі айырмашылықтарын көрсетеді. Оқушылар сұрақты оқып , жартысын яғни жауабын табу керек. Сұрақтың жауабы басқа оқушының қолында. |
|
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
Сынып оқушыларына медициналық-генетикалық кеңес беріледі. Жаңа сабақты Kahoot бағдарламасы арқылы бекітеміз. |
|
|
Рефлексия (5 мин) |
«Тазалық» әдісі |
|
|
Генетикалық аурулар (40 минут) |
Development of critical thinking based on knowledge of human genetic diseases. - to contribute to the formation of new thinking skills through the presentation of new theoretical information - work in the group is aimed at joint training, answers to questions, mapping, expressive games. |
Пікірлер(0)